Kalev/Cramo teenis Palangas kindla võidu22-02-2013

DSC_1916

Balti liiga vahegrupi eelviimases mängus võitis Kalev/Cramo Palanga meeskonda kindlalt 77:51.

Kalev dikteeris mängu algusest peale, avaveerand võideti 20:10. Poolajale mindi seisul 40:27.  Kõik väljakul käinud mängijad said ka “käe valgeks”.  Ainukesena protokolli kantud mängijatest ei mänginud Palanga vastu külmetushaigusega kimpus olev Gary Wilkinson.  Parimana tõi Frank Elegar 20 punkti ja võttis 11 lauapalli. Teda toetasid Ty Abbott 15 ja Bamba Fall ning Indrek Kajupank mõlemad 10 punktiga.  Lisaks Elegarile oli Fall teine mees,  kes sai kirja double-double’i võttes maha ka 11 lauapalli.

Vahegrupi võitja selgub laupäeval, 23.03, mil Kalev/Cramot võõrustab Prienai meeskond. Esimese omavahelise mängu Tallinnas võitis teatvasti Kalev 12-ga punktiga. Seega piisab vahegrupi võiduks ka 11-puntkilisest kaotusest.

Veerandfinaalis läheb Kalev kokku meeskonnaga H-grupist, kus edasipääsulootus on ka Rakvere Tarvasel. Selle grupi paremusjärjestus selgub täna õhtul.

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>