Kalev/Cramo pidi tunnistama Himki paremust20-02-2013

BC Kalev/Cramo võitis VTB Ühisliigas Euroliiga tippklubi Moskva Himki vastu küll poolaja seitsme punktiga, kuid pidi siiski tunnistama külaliste 65:57 paremust.

Avaveerandi 16:20 kaotanud Kalev lasi teisel veerandajal Venemaa klubil visata vaid neli punkti ning läks vaheajale 31:24 eduseisust. Kolmandal veerandajal anti aga eduseis käest ning viimast kümmet minutit alustati Himki 46:41 juhtimisel.

Viimane lootusekiir terendas Kalevile veel kaks minutit enne lõppu, mil Škele korvist jõuti vastastele vaid kahe punkti kaugusele. Paraku kalevlaste viimaseks korviks see jäigi ning Himki lõpetas kohtumise 6:0 spurdiga.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 20 punkti ja 8 lauapalliga Armands Škele, Himki parimana viskas Zoran Planinic 12 punkti ja hankis 6 lauapalli.

Kalevi seis Ühisliigas pole kiita. Olgugi, et meeskond on teeninud oma liiga ajaloo parima tulemusena kolm võitu, ollakse 12 kaotusega alagrupis eelviimasel kohal. Nädalavahetusel alistas Turow üllatuslikult Lietuvos rytase ning teenis neljanda võidu, möödudes sellega Kalevist. Viimasel kohal oleval Mariupoli Azovmashil on 2 võitu ja 13 kaotust.

delfi.ee

  1. Sul on tf5esti palju sfcnnipe4evavariante :) Samas on hea, kui pidu pidada ei visiti, siis enamikel aastatel saad lihtsalt ke4si laiutada ja f6elda, et no pole ju f5iget pe4eva :)Kfcll see Tai on ikka fcks tore koht! Nii mf5nus meenutus! See te4di mootorratal, kes hommikuti kana kfcpsetas, meenub mullegi aeg-ajalt hea sf5naga. Kfcll oleks tore, kui selline “restoran” hommikul siingi treppi sf5idaks. Retsept kf5lab ve4ga isue4ratavalt. Mis sa arvad, kas see retsept kana kintsufileega ka sobiks? Mulle kanatiivad ve4ga ei meeldi (liiga ve4he liha ja liiga palju luid ;). Sel juhul tuleks vist ilmselt kfcpsetusaega natuke pikendada? Mf5nusat me4rtsi!Eva-U

Sisesta kommentaar: