Kalev/Cramo oli kindlalt üle KK HITO-st!01-11-2012

2012.11.01_hito

Täna kohtusid G4S Korvpalli Meistriliigas valitsev Eesti meister Kalev/Cramo ning uustulnuk KK HITO.
Kalev pani jõuvahekorrad paika juba esimesel poolajal, võites mängu suurelt 104:58.

Kohtumise alguses ei saanud kumbki meeskond end käima. Seejärel tegi HITO algust, minnes juhtima. Pärast seda avas ka Kalev oma punktiarve ning kuni esimese veerandi keskpaigani mängiti kui võrdne võrdsega. Siis panid kalevlased aga järgmise käigu sisse, tehes 23:2 vahespurdi ja olles veerandaja lõppedes juba ees 33:12. Teisel kümnendil jätkas Kalev lustimist ning vahe püsis ning riietusruumi puhkama mindi kodumeeskonda 51:27 eduseisul.
„Komplekteerituse vahe on suur. Mängijad said tänase kohtumisega tunde, kuidas tipus mängitakse,“ rääkis KK HITO peatreener Priit Sternhof.

Aivar Kuusmaa kiitis vastaseid: „Ma kiidaks vastaseid. Nad mängisid südilt ning võitlesid hingega, mida eriti hästi näitab esimese poolaja lauavõitlus. Seal on päris mitu huvitavat mängumeest.“ Oma mehed täitsid asju nagu me tahtsime. Kahjuks tegi meie vabaviske protsent mind kurvaks. Selle mänguga kasvatasime enesekindlust tulevateks mängudeks,“ sõnas Kuusmaa.

Teisel poolajal jätkus mäng vana rada pidi edasi. Kalevlased pakkusid pealtvaatajatele ilusaid korve ning ka HITO mängijad pakkusid oma poolehoidjatele ilusaid korve.
Kohtumise lõppedes oli Kalev/Cramo üleolek ilmne, seisuks 104:58.

Kohtumise resultatiivseim oli Gary Wilkinson 22 punktiga. Talle järgnes rohkelt jõulisi pealtpanekuid pakkunud Frank Elegar 21 punkti ja 10 lauapalliga. Toomas Raadik ja Tyshawn Abbott lisasid mõlemad 13, Gert Dorbek 12 ja Bamba Fall 11 silma. KK HITO suurimad korvikütid olid Siim Laur ja Sander Saare vastavalt 15 ja 12 punktiga.

Pilte mängust vaata siit – BC Kalev/Cramo vs KK Hito

 

www.basket.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.