Kalev/Cramo lõpetas ühisliiga põhiturniiri15-04-2015

skele_veideman_kitsing

VTB Ühisliiga viimases põhiturniiri mängus tuli Kaasanis vastu astuda kohalikule Unicsi meeskonnale. Mäng libises vastaste kätte teisel veerandajal ning lõpptulemuseks märgiti 90 : 68 kodumeeskonnale.

Kalevlaste resultatiivseimad olid täna Keith Benson 18 (lisaks 8 lauapalli) ja Rain Veideman 17 punktiga. Erik Keedus lisas 9 silma. Võitjate parim oli Valerii Likhodei 26 punktiga.

Kalevi lähikonkurentidest võitis Astana täna võõrsil kindlalt Krasnõi Krõlja meeskonna 70 : 52. Riia VEFi alistas omakorda Saratovi Avtodori ning see tähendab, et mõlemad võistkonnad omavad tänase seisuga võimalust Kalev/Cramo kinni püüda. Üks meeskond langeb aga play-off koha konkurentsist eeloleval pühapäeval, kui Astanas kohtutakse omavahel.

„Teisel veerandajal sai Kaasan väikese edu sisse, kusjuures meil läks mäng kuidagi kergelt käest ära,“ sõnas Kalevi peatreener Alar Varrak pärast mängu. Varraku sõnul oli turnee küllalt kurnav: „Kaheksa päeva, kolm mängu, lisaks pikad lennud… See pole turismireis, aga mis seal nuriseda, säärane Ühisliiga juba kord on.“

Hoolimata tänasest kaotusest lõpetati Ühisliiga hooaeg rekordilise 13 võiduga.