Kalev/Cramo langes võideldes11-01-2015

langford_palliga

VTB Ühisliiga kodumängus tuli täna asuda võitlusse Vene suurklubi Kaasani Unicsiga. Mitme põhimängija puudumine andis kodumeeskonnale, siiski liialt palju tunda ning nii tuli lõpuks vastu võtta kaotus numbritega 69 : 84 (poolaeg 37: 41). Vigastuste ja haiguste tõttu ei täinud täna kaasa taas Frank Elegar, Gregor Arbet, EJ Singler, Martin Dorbek ja Sten Olmre.

Kalevlaste vahel jagunes skoor täna ühtlaselt: Rolands Freimanis 19 (lisaks 9 lauapalli), Rain Veideman 11, Scott Machado 11, Armands Škele 9, Mindaugas Kupšas 9 ja Erik Keedus 7 punkti. Lisaks andis Machado 14 resultatiivset söötu. Vastaste poolel tegi suurimat peavalu Keith Langford, kes kogus 24 silma.

Alar Varrak: „Põhimõtteliselt võib öelda, et korvpall on sisseviskamise mäng. Me lõime küll head viskekohad, kuid kui sisse ei pane, siis ühel hetkel oligi vahe 15 punkti ja mäng sisuliselt tehtud. Eks Unicsit ole keeruline igasugu koosseisuga võita aga meil jääb hetkel pingipikkusest ja ka värskusest veidi puudu.“ Pikem kommentaar: : https://www.youtube.com/watch?v=QnW4VvHIn80

Erik Keedus pärast mängu: https://www.youtube.com/watch?v=TPBn_AAbGwc

Vastaste peatreener kiitis kalevit ja tänas jumalat, et kalevlaste viskajatel täna polnud hea päev. „Meil õnneks oli Langfordil „käsi kuum“ ja teisel poolajal, kui Kalev õnneks viskas visked mööda, saime ka mängu me paremini jooksma. Meie jaoks oli see tähtis mäng, et saada enesekindlus tagasi, pärast kaotatud mängu EuroCupis,“ lisas vastaste nimekas peatreener.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.