Kalev/Cramo kaotas VTB liiga kohtumises Spartakile!23-10-2012

2012.10.22_press

BC Kalev/Cramo kaotas VTB-liigas koduväljakul Saku Suurhallis mängides Peterburi Spartakile suurelt 53:71.

Mängu algus oli meile paljutõotav ning peale avaveerandi võitmist 18:9 ning teise veerandi alguses edu kasvatamist 18-punktiliseks 27:9, tundus Spartak võidetava vastasena. Meie visked tabasid ning kaitse toimis.

Teise veerandi keskel algas aga pikk mõõn ja poolajavileks vähenes suur eduseis vaid 4-le punktile 31:27.
Kolmandal veerandil sai BC Kalev/Cramo kirja vaid 7 punkti ja otsustav veerand algas vastupidiselt eelmistele veeranditele kaotusseisult, mis oli juba 20 punkti ehk 38:58. Spartaki surve oli väga jõuline ja argessivne ning meil oli lisaks viskekohtade leidmisele suur probleem ka pallikaotustega. Nii McLeod, Arbet, Sokk kui ka Dorbek puterdasid palju ja said kambapeale kokku koguni 17 pallikaotust. Samal ajal Spartaki rünnak toimis ja visked tabasid.

Sellega oli mäng ka otsustatud. Mõlemad meeskonnad panid mängu oma teised koosseisud ja toimus lihtsalt mängu vormistamine.

BC Kalev/Cramo ridades oli suurimad punktitoojad Gert Dorbek 10, Keith McLeod 8, Frank Elegar 6 ja Rait Keerles 6 punktiga.

Pilte mängust vaata siit – GALERII

Juba kolmapäeval 24.10.2012 peab BC Kalev/Cramo oma järgmise mängu, kus BBLi liigas kohtutakse KK Pärnu meeskonnaga! Ootame kõiki mängule kaasa elama kell 19:00 Saku Suurhalli!