Kalev/Cramo kaotas Samaarale ja jätkab Ühisliigas viimasel kohal10-03-2013

dsdsss

Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai laupäeval VTB Ühisliigas hooaja 14. kaotuse, jäädes võõrsil alla Samaara Krasnõje Krõljale 73:83.

Mängu avaveerand lõppes viigiliselt 20:20. Poolajavileks pääsesid kalevlased juhtima 45:36, ent kolmanda veerandi alguses tegid Samaara mängijad kiire vahespurdi ja otsustavale veerandile mindi juba kodumeeskonna juhtimisel 67:65.

Viimasel kümnel minutil suutis Kalev kahjuks mängus püsida vaid esimese poole. Kohtumise lõpp kuulus kindlalt Samaarale, kes hoidis kalevlased viimasel kolmel minutil vaid kahe punkti peal ja kirjutas tabelisse 12. võidu.

20 pallikaotust teinud Kalev/Cramo resultatiivseimad olid Tyshawn Abbott 17, Tanel Sokk 14 ja Armands Škele 12 punktiga.

Kalev on jätkuvalt A-alagrupi viimane ehk kümnes 3 võidu ja 14 kaotusega. Krasnõje Krõlja (12-5) on kolmas.

Kalevi viimane võimalus viimasest kohast pääseda on 24. märtsil, kui võõrustatakse Astanat.