Kalev/Cramo jätkab Balti liigas täiseduga04-11-2012

wilkaa

Kalev/Cramo võõrustas täna õhtul koduses Saku Suurhallis LSU/Baltai meeskonda. Pärast suurte tõusude ja mõõnadega kulgenud esimest poolaega pani Kalev teisel oma paremuse maksma, võites kohtumise 90:74.   PILDID

Kohtumine algas tasavägiselt. Seejärel sai hoo sisse Kalev, kes leidis rünnakul ja kaitses mitmeid ilusaid lahendusi, juhtides veerandaja lõppedes 20:12. Teisel veerandil pooled vahetusid. Kalevi mäng hakkas mitmest kohast lonkama ning Leedu meeskond kasutas seda enda kasuks ära, haarates juhtohjades enda kätte, juhtides poolaja lõppedes 44:40.

Teisele poolajale tuli Kalev motiveeritult ning kodupubliku toel hakkas vahe vähenema ning kolmanda veerandi keskpaigaks oli seis juba viigiline. Aivar Kuusmaa hoolealuste hoog jätkus ning nad juhtisid enne otsustavat kümmet minutit 67:59. Neljandal veerandil jõudis Baltai veel 6 punkti kaugusele, kuid Gary Wilkinsoni järjestikused korvid kasvastasid jällegi kalevlaste edu. Kohtumise viimasel sekundil tabas Ty Abbott veel kahepunktiviske ning vormistas lõpptulemuseks 90:74 Kalevi poolt vaadatuna.

Kalevi parim oli 20 punkti ja 7 lauapalliga meeskonna kapten Gary Wilkinson. Gert Dorbek lisas 16, kolmandal veerandajal meeskonna käima tõmmanud Tanel Sokk 15 ning Bamba Fall 11 punkti. Vidmantas Sragauskis oli Baltai suurim korvikütt 17 punktiga. Teda toetasid Tomas Urbonas 14 ning Mindaugas Stasys 12 silmaga.