Kalev/Cramo alistas esimest korda sel hooajal Rakvere Tarva!16-03-2013

2013.03.15_tarvas

G4S Korvpalli Meistriliigas kohtusid teist kordselt Rakvere Tarvas ning Kalev/Cramo. Kui eelmise omavahelise mängu võitis Tarvas, siis sel korral tegi Kalev vigade paranduse, võites kohtumise 79:74.

“Meie mängurütm on paremaks läinud, kui see oli paar kuud tagasi. Sisemine motivatsioon oli suur, ei taha enam Rakverele kaotada. Kuni viimase viie minutini kontrollisime teist poolaega, viimased viis aga vajusid ära, müstika,” lahkas Gert Dorbek Delfispordile mängu käiku.

Kogu kohtumine oli väga pingeline. Mängu algul sai paremini minema Tarvas, kes oli esimesel veerandajal mõnepunktilises eduseisus. Teisel veerandajal sai ka Kalev/Cramo oma mängu tööle ning poolajaks oli ees juba valitsev Eesti meister 46:41. Pärast riietusruumist tagasi tulekut jätkus mäng kalevlaste vedamisel. Tarvas oli küll löögiulatuses, kuid initsiatiiv oli Tallinna meeskonna käes. Viimasel veerandil jõudis Tarvas 4 punkti kaugusele, kuid viimastel minutitel oli jällegi kindlam Cramo, võttes võidu 79:74.

“Võitlus oli kõva. Andsime endast kõik, aga mingi hetk ei suutnud enda kasuks mängu ära kallutada, kuigi võimalusi oli. Natukene jäi puudu täna,” sõnas Reimo Tamm mängujärgselt Delfispordile.

Kalevi resultatiivsemad olid Gary Wilkinson ja Armands Škele, kes tõid mõlemad 19 punkti. Hea mängu tegi ka Frank Elegar, kes jõudis kaksikduublini visates 12 silma ja korjates lauast 17 palli.
Rakverel jõudsid kahekohalise arvu punktideni Brandis Raley-Ross ja Reimo Tamm, kes tõid vastavalt 29 ja 14 silma. Raley-Ross sai lauast lisaks 11 palli, tehes samuti double-double’i.