Janari Jõesaar liitub BC Kalev/Cramoga31-07-2017

jöss

Janari Jõesaar liigub Tartust pealinna ja liitub BC Kalev/Cramoga. 23-aastane ja 1.98 cm pikkune mängumees veetis mõõdunud hooaja Tartu Ülikooli meeskonnas, kus koduses meistriliigas viskas keskmiselt 10.8 punkti, võttis 5.5 lauapalli ja jagas 1.5 resultatiivset söötu. Kullamäe käe all mängides jagus mängijale keskmiselt mänguaega 25 minutit.

Triobet Balti liigas mängis Janari kaheksa mängu, viskas keskmiselt 12.3 punkti, võttis 6.3 lauaplli ja jagas 2.4 söötu, efektiivsuse näitaja 15.6.

Janari Jõesaar: “Korvpallurina on mul hea meel teha oma karjääris järgmine samm edasi. BC Kalev/Cramo mängib terve hooaja vältel suurtes liigades, mis annab võimaluse ennast tõestada kõrgemal tasemel. Võimalus ennast VTB Ühisliigas ja FIBA Meistrite liigas proovile panna on isegi Euroopa mõistes väga head väljundid.”

Alar Varrak: “ Huvitav mängija. Janari jättis mulle eelmisel hooajal väga hea mulje, ta on ründes väga mitmekülgne ja võitleb lauas hästi. Sitkust ja jõudu oleks vaja juurde, vaatame, kuidas VTB Ühisliigas hakkama saab!”

Kommenteerimine keelatud.