Ime jäi sündimata28-02-2016

IMG_0311

BC Kalev/Cramo võõrustas VTB Ühisliigas tugevat Venemaa klubi, Eurocupi sarjas juba sisuliselt veerandfinaali pääsu taganud Nižni Novgorodi. Aasta tagasi nüpeldati seda meeskonda mäletatavasti koguni 34-punktilise ülekaaluga. Täna imet ei sündinud, kuigi mäng osutus meeldivalt tasavägiseks. Kalev võitis avapoolaja 47:46 ja juhtis kolmanda veerandaja keskel veel viie punktiga. Paraku tegid vastased sama veerandaja lõpus 12:2 spurdi, tabades kolm korda kaugelt, ning läksid ette 70:65. Neljanda veerandaja alguses tehti veel kiire 7:0 spurt, asudes juhtima juba 77:67. Kalev tuli korraks veel kuue punkti kaugusele, ent mängu lõppu valitsesid vastased, saades tabelisse võidu numbritega 91:77.
Hiilgava mängu tegi Shawn King, kes kogus 28 punkti, 9 lauda ja andis 4 korvisöötu. Morris Curry lisas 10 punkti, Mario Delas, Rolands Freimanis ja Erik Keedus 9 punkti. Kalev tabas kaugelt 8/29, sh teisel poolajal 2/12 ja kaotas laua 26:43.
Vastastele tõid Victor Rudd ja Rasid Mahalbasic 18 punkti, lauapalle vastavale 12 ja 8. Semjon Antonov lisas 16 ja Vladislav Ivlev 15 punkti.
Kalevil on nüüd kirjas 6 võitu ja 15 kaotust ning turniiritabelis langeti taas eelviimaseks, kuna VEF sai jagu Astanast.
6.märtsil kohtub Kalev Nižni Novgorodiga võõrsil.