Homse mängu eel: Gregor Arbet siirdub Kreekasse!26-09-2013

2012.01.14_arbet

BC Kalev/Cramo ja BC Rakvere Tarvas vahelise lahingu eel on nõrgenemas valitseva meistri read, kuna Gregor Arbet siirdub taas Kreekasse. Arbeti uueks koduklubiks saab eelmise aasta Kreeka neljas klubi A. G. O. Rethymno Aegean. Gregori sõnul soovis uus koduklubi teda oma rivistusse terve suve, kuid alles nüüd jõudsid kreeklaste tingimused selle tasemeni, mis raske südamega sundis teda kodusest BC Kalev/Cramo meeskonnast lahkuma.
BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varraku sõnul on Arbetist jäävat auku raske lappida, kuid samas on tal Eesti koondise ääremängija üle hea meel, kuna BC Kalev/Cramo eesmärk on anda Eesti mängijatele võimalust ennast tugevates välisklubides proovile panna.
Kindlasti ei tee homses lahingus kaasa ka Ty Abbott, keda vaevab kerge reielihase venitus. Küsimärgi all on ka Indrek Kajupanga kaasategemine, keda vaevab väike viirushaigus. Kajupanga kaasamängimine otsustatakse vahetult enne mängu kuna kedagi lõhkuma pole mõtet hakata. Pikk ja raske hooaeg seisab veel ees.
Alar Varrak eeldab, et homsest lahingust tuleb väga raske ja huvitav mäng, kuna võrreldes Tarvas Cupiga on muudatusi mõlema meeskonna koosseisudes. „Meil on juures Skele, kes on kolm päeva juba trenne meiega kaasa teinud. Samuti on tugevnenud oluliselt Rakvere klubi, kelle rivistusse on lisandunud mitmed mängijad võrreldes Rakveres peetud mänguga. Eelmisel aastal jäime Lääne-Viru esindusklubiga omavahelistes mängudes miinusesse, see aasta üritame loomulikult plussi jõuda.“
Piletid homsele mängule on saadaval Piletilevi müügipunktidest üle Eesti. Täna on võimalik pileteid lunastada veel väga soodsa hinnaga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.