Homme alustame oma Balti liiga hooaega mängides kodus KK Pärnuga!23-10-2012

2012.10.24_dorbek

Kolmapäeval kell 19:00 on taas BC Kalev/Cramo meeskonna platsil, et anda stardipauk Balti liiga mängudele. Esimene mäng tehakse kodus Saku Suurhallis KK Pärnu vastu kell 19:00. Pärnakad on juba ühe mängu pidanud Balti liigas Valmieraga, kellele jäädi napilt alla, mäng lõppes seisuga 65:68.

Koduses meistriliigas on KK Pärnu võitnud Valgat aga kaotanud nii BC Rakvere Tarvasele, kui ka TÜ/Rockile. BC Kalev/Cramol hetkel koduses liigas võit Tallinna Kalevi üle.

Meie suursponsor TonyBet pani VTB ja BBL liiga poolajamängudeks välja vinge jalgratta. Vaja on vaid natuke oskusi ja õnne, et keskjoonelt korvi tabada ja ratas ongi Sinu! Esimesel mängul õnnelikku võitjat kahjuks ei leitud. Seega on teil kõigil võimalus järgmisel korral see õnnelik olla, kes rattaga koju sõidab.

Kui õnn sellel korral ei naerata ja jalgratas oma uut omanikku ei leia siis lohutusauhindadeks saavad kõik mängus osalejad tasuta pileti 01.11.2012 Saku suurhallis toimuvale koduse liiga mängule KK Hito´ga. Lisaks sellele on Saku Suurhalli lähedal asuv Al Mare Bowling välja pannud tasuta kinkekaardid tublimatele.

Tulge saali mängu vaatama, aidake BC Kalev/Cramol võita ja võitke ka ise!

MEIE VÕIT!!!

Rene Riismaa (Renxx)
Klubi promootor / Pressiesindaja
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.