Himki osutus täna liiga võimsaks25-01-2015

veidekas_popovic

VTB Ühisliiga tõi Tallinna taas ühe Venemaa suurklubi. Mäng BC Himki vastu läks käest ära teisel veerandil ning lõpptulemuseks märgiti 70 : 94. Kalevlaste resultatiivseim oli Frank Elegar 14 punktiga, kaksikduubli jaoks kogunes kontosse ka 10 lauapalli. Rain Veideman lisas 12 ja Scott Machado 10 silma. Himki resultatiivseimad olid eelmise aasta Euroliiga MVP Tyrece Rice ja Soome viimaste aastate parim korvpallur Petteri Koponen, kes kogusid mõlemad 17 punkti.

Rimas Kurtinaitis arvas pärast mängu, et BC Kalev/Cramo vastu on Tallinnas alati raske mängida. „Meie õnneks olid nad just ilma jäänud Freimanisest ja see andis neil rünnakul tunda. Me pink on oluliselt pikem ja see täna määravaks saigi,“ lisas leedulasest peatreener.

Alar Varrak: „Mäng libises käest paraku juba teisel veerandil. Midagi teha pole, meil on hetkel vaid 11 mängijat ja kaheksa päeva jooksul neli mängu, mis kõik ka väga olulised ehk ma pean mänguaega jagama suhteliselt võrdselt, et kõik suudaks need mängud ka vastu pidada. Eks loomulikult võtab nüüd veidi aega taas, kuni rollid Freimanise lahkumise järel paika loksuvad.“

Martin Dorbek ja Alar Varrak pärast mängu: https://www.youtube.com/watch?v=uh0tvU3_WMM

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.