Halb mäng rikkus Balti liiga hooaja04-02-2015

arbet_veidekas_elegar

BC Kalev/Cramo kohtus BBL kaheksandikfinaalis täna leedulaste Lietkabelis meeskonnaga, kes eelmine nädal alistati Saku Suurhallis 14 punktiga. Panevežyses toimunud kohtumises ei suutnud  Kalev/Cramo kuidagi mängumootorit tööle saada kui jäädi poolajaks taha 38:50, teisel poolajal ei suudetud mängupilti muutust tuua ning mäng lõppes 75:96. Vastavalt BBL võistlussüsteemile selgub edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes korvide vahega, seega sai BC Kalev/Cramo BBL hooaeg läbi kahjuks juba veerandfinaalis.

Kalevi resultatiivsemad olid Rain Veideman 19, Gregor Arbet 18, Scott Machado 17 ning Frank Elegar 13 punktiga. Machado arvele kogunes ka 13 resultatiivset söötu ja Elegaril 12 lauapalli. Panevežyse parim oli Evaldas Zabas 24 punktiga, varem Tartu Rocki esindanud Egidijus Dimša ja Ivan Neljubov tõid vastavalt 19 ja 16 punkti.

Kalevlaste peatreener Alar Varrak mängujärgselt: “BBL algas ilusti, kõigile sai mänguaega jagatud, aga kahjuks lõppes kurvasti ühe halva mängu tõttu. Meie pallikaotused täna andsid neile kiireid ja lihtsaid korve tänu millele saavutasid nad edumaa ning tõstsid enesekindlust. Kahju, et hooaeg nii kiirelt lõppes.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.