Haifa publik jäi pika ninaga…18-12-2013

haifas_riietusruumis

Kalev/Cramo lõpetas EuroCupi võidukalt, alistades viimases mängus võõrsil Iisraeli valitseva meistri Maccabi Haifa numbritega 75:70. Suurima panuse andsid punktide poolest täna võitu Vlad Moldoveanu 19, Frank Elegar 14 (lisaks 12 lauapalli) ja Ty Abbott 10 punktiga. Vastaste poolel särasid Ben Reis 18, Ike Ofoegbu 16 ja Donta Smith 15 silmaga.

Eesti valitsev meister alustas võõrsil hästi. Avapoolaeg võideti 45:40. Haifa meeskond püüdis kalevlaste hoogu teisel veerandil pidurdada maa-ala kaitsega, kuid viisik Sokk, Kajupank, Kitsing, Moldoveanu ja Fall murdsid maa-ala hõlpsalt. Teise poolaja algus ennustas halba. Vastased alustasid agressiivselt ning said palju kiirrünnakuid ja 2+1 lahendusi. Meie õnneks pidurdas veerandaja lõpus vastaste hoogu veidi kalevlaste üles seatud 3-2 maa-ala. Neljas veerandaeg oli mitmeid närvilisi hetki lõpuminutitel, kuid vastased ei pääsenud kordagi juhtima.

Seega Kalev/Cramo võttis külmas saalis pea 2000 pealtvaataja ees magusa võidu ja lõpetas EuroCupi 3 võidu ja 7 kaotusega. Edasipääsust jäi lahutama 2 võitu…