G4S KML-i põhiturniiri võitja on Kalev/Cramo!01-04-2013

2013.03.31_playoff

Pühapäeva pärastlõunal selgitati välja G4S Korvpalli Meistriliiga põhiturniiri võitja, kui Kalev/Cramo võõrustas Kalevi spordihallis TTÜ Korvpalliklubi.
Kalev juhtis kohtumist algusest peale, võites selle 76:64 ja kindlustas sellega endale ühtlasi põhiturniiri võidu. TTÜ sai play-offideks neljanda asetuse.

„TTÜ oli tubli. Nad võitlesid tublisti ja on sel hooajal head mängu näidanud. Meil on seevastu praegu kerge pingelangus, kuna olulised kohtumised VTB-s ja Balti liigas lõppesid eelmisel nädalal. See pingelangus annab tunda nii mängus kui ka trennis. Varsti hakkavad KML-i play-offid ja siis oleme juba jälle valmis,“ rääkis Alar Varrak.

Kohtumise esimesed minutid olid tasavägised, kuid seejärel haaras Kalev juhtohjad enda kätte, hoides neid kindlalt enda valduses mängu lõpuni. Siiski ei läinud mäng kordagi igavaks, kuna mõlemad meeskonnad pingutasid tublisti nii kaitses kui ka rünnakul ning vahe ei paisunud kordagi üle 20 punkti. TTÜ pingutas kõvasti ja ei lasknud Kalevi meestel kordagi jalga lõdvaks lasta. Kalev pani siiski kogemused ja pikema pingi maksma, võites kohtumise 76:64.
„Kalev oli enesekindlam, pannes sisse mitmed rasked korvid,“ võttis TTÜ peatreener Tiir Sokk mängu lühidalt kokku.

Kalevi resultatiivseim oli 18 punkti toonud Gary Wilkinson. Teda toetasid Bamba Fall 15, Frank Elegar 14 ning Rait Keerles 10 silmaga. Elegar korjas lisaks lauast 16 palli, tehes järjekordse kaksikduubli. TTÜ punktid jagunesid väga ühtlaselt. Nende suurim korvikütt oli 14 punktiga Andrew Arnold. Nii Kiur Akenpärg, Mooses Kaja kui ja Jaan Puidet lisasid kõik 11 silma.

VEERANDFINAALPAARID:
Kalev/Cramo – Tallinna Kalev
TÜ/Rock – Valga/MaksMoorits
Rakvere Tarvas – KK Pärnu
TTÜ KK – TYCO Rapla

 

 

www.basket.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.