Eurosarja viimane mäng02-12-2015

AL_L9842

BC Kalev/Cramo võõrustab täna kell 20.00 algavas FIBA Europe Cup alagrupiturniiri viimases mängus Saku Suurhallis Krasnojarski Jenisseid. Edasipääsulootust Kalevil teatavasti enam pole, ent au ja väärikus maksavad ka midagi. Oluline on lõpetada ebaõnnest tulvil turniir võiduga.

Jenissei alagrupis enam esimeseks tõusta ei saa – isegi kui täna võidetakse, selgitavad alagrupi võitja Maccabi ja Lukoil (viimased vajavad esikohaks küll võõrsil ligemale 20-punktilist võitu), samas võib tänane kaotus langetada Jenissei alagrupis kolmandaks. See tähendab, et sõprusmänguks tänane kohtumine kindlasti ei kujune.

Hooaega hästi alustanud Jenissei on viimased kolm kohtumist kaotanud – 18.novembril jäädi võõrsil 4 punktiga alla Lukoilile, nädal hiljem kodus 7 punktiga Maccabile ja möödunud laupäeval VTB-liigas võõrsil 16 punktiga Himkile. Meeskonna suurimad korvikütid on sel hooajal olnud David Kennedy (keskmiselt 14,5, Kalevi vastu 11) ja Delroy James (12,8, Kalevi vastu 11). Mäletatavasti kaotas Kalev/Cramo Jenisseile võõrsil tasavägise mängu 70:77 – hea mängu tegid lisaks nimetatutele ka Denis Zahharov (17 punkti) ja Pavel Spiridonov (11 punkti, 7 lauda). Kalev kaotas toona lauavõitluse 25:41.

Lisaks Kalev/Cramole on täna võistlustules ka Tartu Ülikool/Rock, kes on alagrupis juba kindlustanud teise koha, ning Reinar Halliku koduklubi Falco, kes vajab alagrupist edasipääsemiseks kindlasti võitu Oostende üle.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.