Euroliiga klubile näidati hambaid12-10-2014

time_out_niznis

VTB Ühisliiga jätkus täna BC Kalev/Cramo jaoks Nižni Novgorodis, kus vastamisi mindi kohaliku Euroliiga klubiga. Eesti esiklubi võitis küll poolaja 37 : 36, kuid kaotas paraku mängu 71 : 82. Kalevlaste parim oli Frank Elegar, kes kogus 26 punkti ja 14 lauapalli. Scott Machado arvele jäi 15 punkti ja 10 resultatiivset söötu, kuid negatiivsema poole peale tuleb kanda pealvisked, mida mängujuht võttis enda peale 23 ja tabas neist 6. Armands Škele lisas 13 ja Gregor Arbet 11 silma. Hea mängu tegi ka algviisikus alustanud Erik Keedus, kes mängis taas suure ääre positsiooni ning kogus 32 mänguminuti juures 6 punkti ja 4 lauapalli.
Vastaste poolel tegid suurimat pahandust Taylor Rochestie, kes kogus 23 punkti ja Tarance Kinsey, kelle arvele kanti 18 silma.
Kalevlased kaotasid lauavõitluse 36 : 46.
Alar Varrak: „Me olime mängu algusest peale agressiivsed ning see tõi meile algedu. Mängijad, kelle jaoks olid need mängud VTB liigas alles esimesed kaks, olid esimesest ehmatusest üle saanud ning suutsid Euroliiga klubile kõva vastupanud osutada. Me suutsime luua ka palju häid viskekohti, kuid täna veel need visked ei tabanud, et püsida mängus lõpusekundeteni. Siit on siiski võimalik edasi minna positiivselt ning ma usun, et enamus vastastega me suudame see aasta VTB liigas võrdselt mängida, kui mängime nii nagu täna.“
Kalev/Cramo järgmine mäng on Balti liigas, kus avalöök tehakse kolmapäeval Jurmala vastu. Mäng Tondiraba Jäähallis algab kell 18.30.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.