Merili-Helen Lehiste

Kuidas oled tantsuni jõudnud?
Alustasin 4 aastaselt võistlustantsuga, mille jätsin pooleli 10 aastaselt. Sealt edasi hakkasin õppima showtantsu. Tantsuhuvi oli väga suur ning liitusin Meie Stuudio tantsukooliga. Tänu viimasele sain ka käsipallimeeskonna Põlva Serviti tantsutüdrukuks, kus tantsisin 4 aastat. Lõpuks asusin õppima Tallinnasse ning tegin katsed DanceAct tantsustuudio Kalev/Cramo tantsutüdrukute tiimi.

Miks Sa oled Kalev Cramo tantsija?
Eelkõige meeldib mulle meie treeneri tantsustiil. Naudin esinemisi ning armastan tantsida. Tunnen, et just see grupp on minu jaoks parim võimalus end tantsuliselt väljendada ning hästi tunda. Muidugi on ka minu lemmik korvpallimeeskonnaks Kalev Cramo ning on suur au olla just selle tiimi tantsutüdruk.

Mis Sulle kõige rohkem meeldib trennide ja esinemiste juures?
Mulle meeldib mitmekülgsus. Enne igat trenni on alati väike ärevus sees, mida huvitavat seekord õpime või harjutame. Trennikaaslased on supertoredad. Veetes palju aega koos trennikaaslastega, on nendest saanud ka minu lähedaseimad sõbrannad. Esinemiste juures naudin kõige enam rahvale emotsioonide pakkumist. Loodan, et iga tants või etteaste läheb publikule korda. Platsil olles unustan kogu igapäevaelu. Tunnen rõõmu tantsust ning adrenaliinist, mis viib kõrgemale ja kaugemale.

Millised mehed Sulle meeldivad?
Mulle meeldivad mehed, kes oskavad mind naerma panna ning suudavad luua keskkonna, kus tunnen end väga vabalt ning turvaliselt. Kindlasti ka sporti ja enda eest hoolitsemist armastavad mehed. Ausad, sõbralikud, iseseisvad, hoolivad, kohati enesekriitilised.

Mis Sind inspireerib edasi liikuda elus ja areneda?
Tahtejõud, et saada paremaks. Eesmärgid, milleni püüan jõuda.