Maria Reinoja

Kuidas oled tantsuni jõudnud?  Tegelesin 3 aastasest alates iluuisutamisega ja seal puutusin tihedalt kokku balletiga. Kui uisutamise ära lõpetasin, mõtlesin edasi tegeleda tantsimisega, mis on samuti loominguline ja huvitav ala. Mulle on alati meeldinud tantsida.

Miks Sa oled Kalev Cramo tantsija? Niipea, kui läksin cheerleaders/show tantsutrenni teadsin, et ma tahan jõuda sellega tippu, mileks on Kalev/Cramo tantsutiim. Alustasin nullist ja jõudsingi oma eesmärgini. Mulle meeldib olla osa millestki suurest nagu seda on Kalev/Cramo. Ma olen sõltuvuses sellest energiast, mille saan platsil tantsides, see on kirjeldamatu tunne.

Mis Sulle kõige rohkem meeldib trennide ja esinemiste juures? Trennide juures meeldib mulle enda arendamine ja uute ning põnevate tantsude õppimine. Kunagi ei hakka trennis igav, tuleb ennast proovile panna ja vahest harjutada ka trikke, mis nõuavad suurt pingutust ja enese ületamist. Esinemistel mulle meeldib särada ning näidata oma oskusi ja saada publikult positiivset energiat. Kõik, mis on trennisaalides õpitud, saab nüüd teistele ette näidata.

Lemmik aastaaeg, miks? Suvi ja talv, sest nad on üksteise vastandid ning mulle meeldib vaheldus. Suvel armastan päevitada, wakeboard-ida, sõita sõpradega Eestimaal ringi. Talvel aga armastan lumelauaga sõita, maal Vellaveres puhata ning veeta aega oma perekonnaga.

Lemmik mängija? Rain Veidemann ja Brandis Raley-Ross

Mis Sind inspireerib edasi liikuda elus ja areneda? Mind paneb edasi liikuma püstitatud eesmärgid. Mind inspireerivad ka inimesed minu ümber.