Elina Loit

Kuidas oled tantsuni jõudnud: Tantsimisega hakkasin tegelema juba kolme aastaselt ning tegelen sellega siiani. Olen läbinud palju erinevaid tantsustiile, näiteks hip-hop, ballett, disko, show- ja vabatants. Hetkel olen leidnud endale kõige sobilikuma-cheerleading ja show.

Miks Sa oled Kalev Cramo tantsija: Olen Kalev Cramo tantsija, sest mulle meeldib esindada oma tiimi ning elada neile kaasa. Platsil olles annan alati endast kõik. Säran ning naudin igat esinemist. Samuti meeldivad põnevad väljakutsed. smile-emotikon

Mis Sulle kõige rohkem meeldib trennide ja esinemiste juures: Trennide ja esinemiste juures meeldib mulle tiim, kellega koos läbin teekonna saavutusteni. Pidev arenemine, uute tantsude ja trikkide õppimine annab juurde eneskindlust tantsijana. See kõik nõuab suurt pingutust, kuid mitte ilma asjata. Saadud kogemustega trennisaalist, suundun kindlamalt esinemiste juurde.

Iseloomusta ennast paari sõnaga: Olen väga sõbralik, aktiivne, aus, kohusetundlik ja abivalmis. Seltskonnas olles ei puudu ka huumor.

Lemmik aastaaeg, miks: Talv, sest mulle meeldib lumi, jõulud ning karged külmakraadid. Vähemalt korra hooajajooksul saab ka lumelauda sõita.

Lemmik mängija: Gregor Arbet

Mis Sind inspireerib edasi liikuda elus ja areneda: Kogu elu ongi üks pidev areng, mis inspireerib ja suunab mind oma unistuste saavutamiseni.