Annika Tomker

Kuidas oled tantsuni jõudnud? Tantsimisega olen tegelenud pisikeset peale. Alustades võimlemise,show gruppidega, rahvatantsuga, hiphopiga. Vahepeal tegelesin ka kergejõustikuga, kuid hing soovis siiski tantsimisega edasi tegeleda ning jõudsin cheerleadingusse.

Miks Sa oled Kalev Cramo tantsija? Cheerleadingut alustasin endises Tallinna Kalevi korvpalli klubi tantsutüdrukuna ja tundsin, et see on minu masti ala..seal treenides tekkis pisike unistus jõuda edasi ja olla ühel päeval Kalev Cramo tantsutüdrukute ridades.  Jälgisin neid juba varem ja tulles auditionile, veendusin veel rohkem,et tahan siia pääseda. Ja korvpall on mulle alati meeldinud!

Mis Sulle kõige rohkem meeldib trennide ja esinemiste juures? Tantsutrenn on kõige parem treening tervele kehale ja vaimule – igas trennis justkui elad end tantsides välja. Trennid on meil alati mitmekesised, mis on suureks plussiks. Eks mulle alati on meeldinud esinedes väike tähelepanu ja adrenaliin, mis sellega kaasneb:) Ei ole ainult trenn, vaid saad ka näidata mida oskad ja armastad.

Mis Sind inspireerib edasi liikuda elus ja areneda? Meil kõigil on omad suured unistused ja eesmärgid, kuhu tahame jõuda. Juba mõte neist on minu jaoks inspireeriv.