Alissa Montes

Kus õpid/ töötad? DanceAct Tantsustuudios, kus õpetan Cheerleaders&Show, FunkFusion ja HipHop stiile, nii väikestele kui ka suurtele.

Kuidas oled tantsuni jõudnud? Olen tantsinud terve elu, nii palju kui mäletan end, seega ma polegi selle juurde jõudnud vaid see oli mu sees koguaeg olemas sellest, et tants hakkab olema mu elu suuremaks kireks sain ma aru umbes 7. või 8. klassis

Miks Sa oled BC Kalev/ Cramo tantsija? Kas mul on valikut?! J Nali;)!!
Sest siin on kõige ägedamad tantsijad, kõige pühendumad, töökamad, ilusamad, andekamad, seksikamad, Kõige Kõigemad

Mis Sulle meeldib trennide ja esinemiste juures? Kuna olen ise treener siis minule trennide juures meeldib kõige rohkem see kui ma saan sealt energiat tagasi. Näiteks kui ma loon tantsu/lavastust või kui me improviseerime trennis ja minu visiooni viiakse ellu või kogu kontseptisooni tulemus näeb cool välja, see on see mis teeb seest soojaks. Veel on äge kui tantsija on “näljane” ehk siis tema huvi tantsu vastu on juba kaugelt näha ja tema armastus tantsu vastu kiirgab üle terve tantsusaali… See on see mis mulle trennide juures kõige rohkem meeldib, sellised õpilased panevad treeneri pingutama ja looma. Mulle endale meeldib ka väga trennis käia, kahjuks Eestis ei jää selleks vaga palju aega ega energiat, küll aga välismaal käies proovin alati leida stuudio kus saaks proovida mõnda trenni ja nautida ise õpilase rolli ja tegelikult ka meie koduses DanceActis mõnikord õnnestub astuda läbi mõnest ägedast balletti voi bailatino trennist. Mis puudutab aga esinemisi, siis iga tõeline tantsija/artist teab, et see adrenaliin mis saad tantsides/esinedes, publiku emotsioon ja mõte sellest, et saad jagada seda mille kallal kaua töötasid on asendamatud ja unustamatud.

Mis Sind inspireerib edasi liikuda elus ja areneda? Mind inspireerib muusika, mis liigutab. Meeletult motiveerivad mind “näljased” ja himulised tantsijad, õnneks neid on mul palju elus edasi liikuda annab mulle jõudu mu perekond, kolleegid ja head inimesed ümberringi.