CSKA peatreener: Kalevis on play-offi sisu19-02-2015

cska_vastu

Euroopa hetke ilmselt parim korvpalliklubi Moskva CSKA näitas mispärast neid võib pidada suurfavoriidiks käesoleval aastal mõlemas osaletavas sarjas. 113 : 79 numbritega tähistati tänast ülekaalu BC Kalev/Cramo üle. Peab tõde tunnistama, et vastased olid mänguks väga hästi valmistunud ning valmis takistama kalevlaste kõiki rünnakuid.

Nando de Colo panustas võitu 21, Sonny Weems 19 ja Andrei Vorontsevich 18 punkti. Kalevlaste parim oli taas Frank Elegar kogudes 23 punkti ja 11 lauapalli. Scott Machado lisas 21, Rain Veideman 10 ja Gregor Arbet 9 punkti.

Vastaste peateener Dimitris Itoudis, kes eelmisel hooajal lahkus siit Banviti eesotsas kaotusega, sõnas pärast mängu pressikonverentsil, et nende meeskond mängis täna tõesti hästi. „Samas ma pean kiitma Kalevit, nad on tõesti hästi mänginud ja me valmistusime selleks mänguks tõsiselt. Kalevis on minu arvates sel hooajal play-off taset,“ lisas Itoudis.

Alar Varrak: „Pärast kolmekümnepunktilist kaotust on nagu tobe öelda, et me tegime hea mängu aga rünnakul visatud punktid olid igati kobedad. Paraku nende rünnakuarsenal töötas täna laitmatult, seetõttu mäng väga kaua tasakaalus ei püsinud. Ilmselt sellise mängu vastu saaks Euroopas vähesed klubid.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.