BC Kalev/Cramo võttis koduses liigas järgmise võidu!05-11-2012

2012.11.05_0024

Esmaspäeva õhtul toimus koduses G4S Korvpalli Meistriliigas üks kohtumine, kus valitsev Eesti meister Kalev/Cramo võõrustas Valga/Maks & Mooritsa meeskonda.
Ilma peatreenerita mänginud Valga osutas Kalevile suurt vastupanu kaotades lõpuks 6 punktiga, seisuks 75:69.

Mängu algus oli tasavägine. Kalev üritas pidevalt eduseisu suurendada, kuid Valga võitles väga südilt ning ei lasknud Tallinna meeskonnal vahet kasvatada ning esimesele pisikesele pausile mindi Kalevi 19:14 eduseisul. Teisel veerandil läks Valga aina paremasse hoogu, mängides meeskondlikult, mis tõi neile ka edu. Nagu varasemaltki proovis Kalevi peatreener Aivar Kuusmaa mängitada ka nooremaid mängumehi. Valga kasutas seda edukalt enda kasuks ära ning poolajaks olid ees juba nemad 33:32.

Pärast riietusruumist tagasitulekut jätkus Valga hea hoog. Mehed mängisid suure südamega ning Kalev oli nende vastu tõsisest raskustes. Aivar Kuusmaa hoolealustel kärises kohati nii kaitses kui ka rünnakul ja viimasele veerandile mindi vastu Valga 53:48 juhtimisel. Otsustaval kümnel minutil pani aga Kalev/Cramo oma kogemused ja pikema pingi maksma. Hakati tihedamalt kaitses peale käima, sundides Valga mängijaid eksima ning võeti Valga üle raske 75:69 võit. „Lõpus oli neil jõudu rohkem. Arvan, et eks nad rohkem valmistusid juba selleks homseks kohtumiseks, kuid kaotus on kaotus,“ leidis Valga/Maks & Mooritsa peatreeneri kohta täitnud Heiko Rannula.

Üleplatsimees oli 24 punktiga Kalevi kapten Gary Wilkinson. Gert Dorbek toetas teda 15 ning Tanel Sokk 11 punktiga. Valga resultatiivseim oli kolm kaugviset tabanud Timo Oja 17 punktiga. Raitis Grafs lisas 14, Edgars Cunda 12 ning Scott Grim 10 silma.

Pilte mängust vaata siit: BC Kalev/Cramo vs Valga/Maks & Moorits

 

 

www.basket.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.