BC Kalev/Cramo lõpetas LOC Cupi neljanda kohaga!12-09-2017

759A0784

Mõõdunud nädalavahetusel toimunud kõrgetasemelise LOC Cupi lõpetas BC Kalev/Cramo neljanda kohaga. Võidu ja kaotusega kolmanda koha mängule jõudnud BC Kalev/Cramo pidi pärast tasavägist kolme veerandaega tunnistama BC Enisey kümnepunktilit paremust. Meeskonnad läksid viimasele ja otsustavale veerandajale vastu viigiseisus, kuid Vitaly Liutychi eestvedamisel võitis vastane viimase veerandaja 28:18 ja kogu kohtumise 82:72, Vitaly arvele kanti koguni 23 punkti. Meie meeskonna parim oli Simmons 13 punktiga,Thomas van der Mars lisas 12 punkti. Meie meeskonna parimaks Liepaja turniiril valiti Janari Jõesaar.

BC Kalev/Cramo peab järgmise kontrollkohtumise juba eesootaval neljapäeval (14.09), kui uues kodusaalis võõrustatakse eelmise hooaja finaalivastast AVIS UTILITAS Raplat.