BC Kalev/Cramo kaotas VEFile20-09-2013

varr_coach

Kalev/Cramo pidas täna esimese kahest kontrollkohtumisest tugeva Riia VEFiga ja kaotas 61:73 (31:35). Mäng oli suhteliselt tasavägine – alles viimase viie minutiga suutsid väljakuperemehed oma paremuse kindlalt maksma panna. Et mäng ei olnud publikule ja meediale avatud, ei tohi me Riia VEFi palvel statistikat avalikustada. Võime vaid öelda, et enamus statistilisi näitajaid olid võrdsed ning vahe tuli peamiselt sisse kaugvisete tabavuses. Hooajaeelsetele mängudele omaselt patustasid mõlemad meeskonnad ka ohtralt pallikaotustega.

Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak märkis mängujärgses usutluses, et jäi üldjoontes mänguga, eriti eesliiniga rahule. Tagamängijatel ei olnud paraku hea viskepäev, sõnas Varrak ja põhjendas probleeme viimastel päevadel läbi viidud intensiivse jõutreeninguga.

Meeskonnaga liitus ka Sloveenias peetavalt EM-ilt naasnud „Eesti ajakirjanduse uus lemmik“ Armands Škele, kelle tänane panus jättis siiski tugevalt soovida. Varraku sõnul ei olnud lätlaselt ka võimalik imetegusid oodata, sest mees ei ole oma koduklubiga sel hooajal veel ühtegi ühist trenni teinud.

VEF on sel hooajal jätkuvalt väga ambitsioonikas. Juba 1.oktoobril kohtutakse Euroliiga kvalifikatsiooniturniiri avaringis Lietuvos rytasega. Koosseisus on kaks Läti koondislast (Janicenoks, K.Berzinš), U20 vanuseklassi supertäht Janis Berzinš, eelmisel hooajal Itaalia liigas säranud Gani Lawal ja veel rida nimekaid mängumehi. Juba laupäeval peetakse teine, paraku samuti „kinnine“ kontrollmäng.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.