BC Kalev/Cramo jätkab VTB Ühisliigas19-07-2015

IMG_20150719_123102

Täna Moskvas toimunud VTB Ühisliiga koosolekul selgus uue hooaja formaat ja osalejad. Uuel hooajal on ühisliigas taas 16 meeskonda ning Krasnõje Krõljat asendab Tbilisi Vita meeskond Gruusiast. Mängitakse kaheringiline turniir, mille järel pääsevad kaheksa paremat meeskonda play-offi. Põhiturniir mängitakse oktoobrist aprillini ning Kalev/Cramo esimeseks vastaseks on oktoobri algus kodus Nymburk.
Klubi president Ivar Valdmaa kommentaar: „Kui veel mõned nädalad tagasi oli ebaselge kas jätkame kõrgemal tasemel, siis nüüdseks on mõned asjad me jaoks soodsalt lahenenud. Reedel toimus klubi juhatuse koosolek, kus otsustasime jätkata kõrgeimal tasemel. Usun, et see peaks olema hea sõnum kõigile korvpallifännidele, kuna suur töö on aastate jooksul tehtud ning kurb oleks, kui sügisel pärast koondise finaalturniiri enam Tallinnas heal tasemel klubikorvpalli poleks võimalik vaadata.“
„Hakkame uuest nädalast meeskonda komplekteerima, et jõuda vähemalt samale tasemele, kui eelmisel aastal ning parandada sel aastal ka iluviga, ehk jõuda ühisliigas play-offi. Esmaspäeval toimub uus juhatuse koosolek, kus otsustame ka FIBA sarjas osalemise,“ lisas Valdmaa telefoni vahendusel Moskvast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.