BC Kalev/Cramo ja TonyBet allkirjastasid koostöölepingu!22-10-2012

2012.10.22_0058

Enne esimese VTB liiga kodumängu algust 22.10.2012 Saku Suurhallis sõlmisid koostöölepingu BC Kalev/Cramo president Ivar Valdmaa ja TonyBeti omanik Antanas Guoga (Tony G).

Antanas Guoga, rohkem tuntud kui Tony G, on sündinud 17. detsembril 1973 Kaunases ja on Leedu suurettevõtja ning pokkerientusiast, kes teenis oma algkapitali elukutselise pokkerimängijana. Lapsena tuli ta ruubiku kuubiku kokkupanemise Leedu meistriks ning emigreerus 11-aastaselt koos vanematega Austraaliasse. Elukutselise pokkerimängija karjääri alustas 18-aastaselt ning jõudis 21. sajandi alguses maailma absoluutsesse tippu. Tema suurimateks saavutusteks on Euroopa meistritiitel, korduv pääsemine WPT ja WSOP finaallauda, Moscow Millions´i ja Betfair Asian Poker Tour võit.

Eestlastele seondub Tony G maailma suurima pokkeriportaali PokerNews ning Eestis litsentseeritud kihlveokontori TonyBet omanikuna.
TonyBet oli 2010. aastal Leedu korvpallikoondise peasponsor. 2012. aasta jaanuaris valiti Guoga Leedu äriväljaande Ekonomik korraldatud hääletusel riigi parimaks ärimeheks.
Nüüd on TonyBet toetamas BC Kalev/Cramo meeskonda ning aitamas meid uute suurte võitute poole!

Andke ka oma panus minnes kodulehele www.tonybet.ee ja panustades BC Kalev/Cramo poolt!

TonyBet pani poolajamänguks välja ka vinge jalgratta. Vaja on vaid natuke oskusi ja õnne, et keskjoonelt korvi tabada ja ratas ongi Sinu!
Esimesel kodumängul õnnelikku võitjat kahjuks ei leitud. Seega on teil kõigil võimalus järgmisel korral see õnnelik olla, kes rattaga koju sõidab :)

Tulge saali mängu vaatama ja võitke!

MEIE VÕIT!!!
Rene Riismaa (Renxx)
Klubi promootor / Pressiesindaja
BC Kalev/Cram
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.