BC Kalev/Cramo avab VTB hooaja mänguga Poolas!22-10-2012

VTB

BC Kalev/Cramo meeskond alustas eile teekonda Poola, kus kohtutakse VTB liiga esimeses mängus kohaliku Turowiga. Seekord jäid koju Kristo Mangelsoo ja Toomas Raadik.

Teekond Zgorzeleci väikelinna, kus elab ca 40 000 elanikku algas eile Tallinna lennujaamast. Esmalt lennati kahe lennuga : Warssav, Wroclaw ja siis veel ootas ees 150 km bussiga sõitu. Kohale jõuti eesti aja järgi kell 21.00. Kohalejõudes söödi õhtut ja seejärel enne magamaminekut, kell 23.00 toimus veel videokoosolek, kus vaadati vastase rünnakuid ja mängujoonist.

Kohalikust võistlussaalist võiks öelda, et see on ehitatud enne meie aega, pealtvaatajatele kohti ca 1000. Kütteperiood pole veel alanud, seega on hetkel temperatuur saalis ca 15 kraadi, kohalik riietusruum nii väike, et kui BC Kalev/Cramo füsioterapeut Priit massaazilaua lahti tegi pidid ülejäänud mehed sellest ruumist välja kolima. Aga nagu ütleb vanasõna – mis ei tapa, teeb tugevaks!

Kurbadest uudistest niiaplju, et laupäevaõhtusel treeningul vigastas oma põlve Ty Abbot ja praeguse hetke seisuga on väga kahtlane kas ta täna võistkonda aidata saab.

Muidu on meeskond väga positiivselt meelestatud ning ootab väga seda kohtumist, et VTB liigas kohe esimene võit ära võtta!

18:30 alustab Tallinna TV korvpallistuudio mänguelsete mõtete jagamisega.
18:45 lülitub Tallinna TV ja otsepildi BC Kalev/Cramo ja Turowi mängule!

MEIE VÕIT!

Tervitades,

Rene Riismaa (Renxx)
Eventmanager / PR
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.