BC Kalev/Cramo andis algavale hooajale stardi!26-09-2013

cramo

Valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo esitles kolmapäeval spordiklubis Arigato oma selle hooaja meeskonda, allkirjastas sponsoritega lepingud, andis mängijatele üle Honda sõiduautod ning rääkis uue hooaja plaanidest. Külalisi rõõmustasid ka särasilmsed BC Kalev/Cramo tantsutüdrukud ning ning kohal oli meeskonna fännklubi.

BC Kalev/Cramo asepresident Toomas Linamäe ütles oma tervituses, et ootused uuele hooajale on väga kõrged ja eesmärgiks on võetud Eurocup sarjas ja VTB Ühisliigas playoffi jõudmine ning Eesti Meistriliigas meistritiitli hoidmine. Eurocup sarja loosimine saab toimuma 06.10.2013, siis saab ka meeskonna jaoks selgemaks, millised on tegelikult meie võimalused seles sarjas.

Meeskonna peatreener Alar Varrak ja ka kapten Tanel sokk mõlemad tõdesid, et püstitatud eesmärgid ei ole utoopilised aga vajavad palju tööd ja pingutust. Varrak lisas veel, et on hetkel kompleteeritud meeskonnaga rahul aga nentis, et samas kahjuks ühtegi korralikku treeningut täismeeskonnaga pole veel õnnestunud teha, haigused ja vigastused on kimbutamas. „Eks reedene kohtumine CB Rakvere Tarva vastu näitab meile, mis seisus hetkel tegelikult oleme“ sõnas Varrak.

Esimene koostööleping sõlmiti meeskonna kauaaegase partneriga, Nike kaubamärgi esindajaga, Jalalälg AS, keda esindas tegevjuht Rainer Tops. Nike on maailma suurim ja tuntuim spordibränd. Erakordselt suur ja oluline roll on Nikel ka korvpallimaailmas. Ka BC Kalev/Cramo meeskond on juba aastaid mängimas Nike varustuses ja teeb seda ka tuleval hooajal.

Maailma juhtiv sporditoitude tootja SiS (Science in Sport), kelle tooteid turustab Eestis Scandinavian Fuel Company ja tema esindaja Helen Veeremäe sõlmis valitseva Eesti meistriga uueks hooajaks samuti koostööleppe, mille kohaselt varustab SiS klubi mängijaid 2013.-2014. aastal spordijoogi ning -toiduga. Science in Sport on alates 1992. aastast tegelenud sporditoitumise kui teadusega ning koostöös juhtivate uurimisinstituutide, sporditeadlaste ja professionaalsete sportlastega olnud pioneeriks mitmete innovatiivsete toitumislahenduste väljatöötamisel. Eestis on SiS edasimüüjateks Rademar ja Sportland.”

Sprdiklubi Arigato juht Triin Villemson kommenteeris allkirjastatud koostöölepet järgmiselt: „Uuenenud Arigato Spordiklubil on väga hea meel olla ka alanud hooajal üks BC Kalev Cramo koostööpartneritest. Toetame meeskonda nende ambitsioonikate eesmärkide saavutamisel, pakkudes meeskonnale, möödunud perioodidega võrreldes veelgi mitmekesisemaid võimalusi treenimiseks ning uuemat, puhtamat ja kasutajasõbralikumat treeningkeskkonda. Kasutades meeskonna tutvustamise pressikonverentsil klubi promootori Rene poolt kasutatud sõnu – oleme meeskonnale teiseks koduks.“

BC Kalev/Cramo hea koostööpartner Scanweld alustas tegevust Eestis 1992. aastal. Scanweldi peamiseks tegevusvaldkonnaks on eriehitus, keerukate tööstusprojektide realiseerimine. Läbiv märksõna on keevitus. Nad on toetanud juba üle kümne aasta heategevust ja sporti. Tuleval hooajal on nad BC Kalev/Cramo head partnerid ja seda kinnitab ka koostööleping, mille allkirjastas Scanweld AS esindaja Rain Küttis.

Honda autodega on BC Kalev/Cramo meeskond sõitnud juba pikka aega. Seda traditsiooni jätkatakse ka uuel hooajal sest meeskond sai enda kasutada värsked Honda Civic ja Honda CR-V mudelid, mille võtmed Honda Motors Europe LTD Eesti filiaali esindaja Tõnu Vahtel  meeskonnale ka kohapeal üle andis. Koju sõitsid õnnelikud värsked Honda omanikud juba uute autodega.

BC Kalev/Cramo alustab oma koduse liiga hooaega juba sellel reedel, 27.09.2013, kus Saku Suurhallis kohtutakse kell 19:00 Rakvere Tarva meeskonnaga! Tule omadele kaasa elama!

MEIE VÕIT!!!

 

Tervitades,

Rene Riismaa (Renxx)
Eventmanager / PR
BC Kalev/Cramo
renxx@bckalev.ee
www.bckalev.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.