BC Kalev/Cramo alustas oma Balti liiga hooaega võiduga!24-10-2012

2012.10.24_0009

Kolmapäeval, 24.10.2012, kell 19:00 andis BC Kalev/Cramo stardipaugu Balti liiga mängudele.
Esimene mäng tehti kodus Saku Suurhallis KK Pärnu vastu. Pärnakad olid juba enne ühe mängu pidanud Balti liigas Valmieraga, kellel kaotati 65:68.

Koduses meistriliigas on KK Pärnu võitnud Valgat aga kaotanud nii BC Rakvere Tarvasele, kui ka TÜ/Rockile. BC Kalev/Cramol hetkel koduses liigas võit Tallinna Kalevi üle.

Tänane mäng algas Gregor Arbeti soologa, nimelt tõi esimesed 8 punkti Arbet üksi. Sellest jäi aga väheks ning esimene veerandaeg möödus BC Kalev/Cramo jaoks rabedalt ja teisele veerandajale mingi vastu 22:25 kaotusseisult.
Teisel veerandajal näitas aga BC Kalev/Cramo tublit mängu ning poolajale mindi juba kalevlaste juhtimisel 41:34. Poolajaks oli Kalevi resultatiivseimaks mängijaks tõusnud Gert Dorbek 9 punktiga.
Kolmandal veerandajal kasvatab BC Kalev/Cramo oma eduseisu veelgi ning viimasele veerandile minnakse vastu 60:48 ediseisult.
BC Kalev/Cramol käib platsil terve meeskond ja mänguaega saavad ka Kristo Mangelsoo, Martin Dorbek ja Toomas Raadik. Seda just enamasti neljandal veerandajal.
Tubli mängu järel võtab oma esimese Balti liiga võidu BC Kalev/Cramo 10 punktise eduga KK Pärnu ees. Lõppseisuks jääb 80:70.

BC Kalev/Cramo parim mees platsil oli Gary Wilkinson 15 punktiga. Kahekohalise arvu punkte, täpsemalt 12 punkti said oma kontole nii Tanel Sokk, Gert Dorbek, kui ka Bamba Fall.

BC Kalev/Cramol on nüüd D-alagrupis kirjas 1 võit, Pärnul aga 2 kaotust.