BC Kalev/Cramo alistas soomlased19-09-2014

hallik_ja_teised

Täna kell 20.00 alanud Olybet Cup’i poolfinaal mängus alistas BC Kalev/Cramo soomlaste Kotka TP. Tasavägiselt lõppenud esimese veerandaja järel suutis BC Kalev/Cramo poolajaks kasvatada edu üheksale punktile. Teisel poolajal vahe püsis ning mäng lõppes seisuga 78:67 BC Kalev/Cramo kasuks, Kristjan Kitsing ning Reinar Hallik tõid 13 punkti, Mindaugas Kupšas lisas 11 punkti ja 8 lauapalli ning Scott Machado 9 punkti, 4 resultatiivset söötu ja 4 lauapalli.

Mängu järel sõnas peatreener Alar Varrak: ” Väga vajalik kontrollmäng meie jaoks, õpetlik ning kasulik, soomlased olid tublid ja agressiivsed.” Lisaks E.J. Singleri esimese mängu kohta: “Singler on tubli meeskonna mängija, ei saanud täna küll palju viskeid, kuid kaitses korralik ning tabas tähtsa viske teisel poolajal.”

Laupäeval kell 14.00 minnakse turniiri finaalis vastamisi TÜ/Rocki võistkonnaga, kes teises poolfinaalis alistas korraldajaklubi Rakvere Tarva. Mängust teeb ka otseülekande Delfi TV.