BC Kalev/Camo vs TÜ/Rock 1 : 218-05-2015

machado_varrak_finaal3

Kes osanuks arvata, et pärast kolmandat finaalseeria mängu oleme 1 : 2 kaotusseisus aga pärast täna õhtul Saku Suurhallis saadud 66 : 77 kaotust seis aga just selline on. Kalevlaste poolel olid resultatiivsemad täna taas Scott Machado 25 ja Keith Benson 10 punktiga. Kristjan Kitsing, Erik Keedus, Gregor Arbet ja Rain Veideman lisasid kõik vaid 6 punkti. TÜ/Rocki parimad olid Tanel Kurbas 22 (lisaks 10 lauapalli) ning Gert Dorbek 11 punktiga.

Taas kaotasime lauavõitluse 35 : 42 ning kaugviskeid tabasime 26st vaid 5.

Mängujärgsel pressikonverentsil arvas vastaste peatreener Gert Kullamäe, et üks võiduvõtmeid on kindlasti lauavõitluse ülekaal. „Eelmiste aastate finaalseeriad oleme kindlalt lauas hävinud. Sel aastal on meeldiv tõdeda, et kõigis kolmes mängus oleme lauas kindlalt paremad olnud,“ lisas ülikoolilinna loots muigel sui.

Alar Varrak leidis samuti, et nii on keeruline võita, kui kaugelt sisse ei viska ning lauavõitlust samuti tartlased kontrollivad. „Tõsi on, et me peame midagi oluliselt muutma, kui soovime kolmapäeval võita,“ lisas Kalev/Cramo peatreener.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.