BBLi pronksilahingu avamängus kumm täitsa tühi28-03-2017

bc-kalevcramo-vs-tartu-ulikool-77706446

Balti liiga avamängus ei suutnud Kalev/Cramo kodueelist maksma panna ning peab pronksmedali võitmiseks end reedel Tartus kuidagi välja kaevama 12-punktilisest august, sest avamäng anti rivaalidele ülikoolilinnast numbritega 60:72.

Peatreeneri Varrakuta, kes haigestus, anti mäng käest kolmandal veerandajal, mis kaotati tervelt 10:24 ning viimase veerandi eel muutuski poolajaks kätte saadud kolmepunktiline eduseis hoopis 11 punktiliseks kaotusseisuks.

Seejuures ei lõppenud mäng just kõige hirmsamalt, sest veel 2:30 enne mängu lõppu oldi tervelt 19-punktilises kaotusseisus. Tänu Keeduse, Mirkovici ja Tollefseni punktidele suudeti vahe tosina suuruseks vähendada.

Rocki poolelt tegid skoori kõik väljakul käinud üheksa meest ning võidu tõi kahtlemata äärmiselt ühtlane tegutsemine – Milka tõi 15 punkti, Jõesaar 14 ja tervelt 19 lauapalli, Sokk samuti 14 ja Talts 11 punkti.

Meie poolelt Mirkovic edukaim 17 punktiga, Gladness lisas 11, Simmons ja Tollefsen 9.

Lauavõitlus kaotati täna tervelt 33:50 ning Rock tabas ka veidi paremini – 40% vs meie 36% vastu.

Kuid kordusmäng juba järgmisel neljapäeval, loodame parimat.