Balti liigas jätkuvalt kaotuseta18-11-2014

kupsas_hallik

Tondiraba hallis peetud tänases mängus Soome meistri vastu võitjas kahtlust polnud. Koduklubi üleolek vormistati mängulõpuks numbriteks 83 : 72. Kahel mehel jäi puudu üks lauapall, et saada kirja kaksikduubel – EJ Singler kogus 23 ja Kristjan Kitsing 21 punkti mõlemad 9 lauapalli juures. Kaksikduubli väärilise sooritusega sai hakkama Mindaugas Kupšas, kelle arvele jäi 16 punkti ja 11 lauapalli. Sten Olmre ja Erik Keedus kogusid mõlemad 9 silma. Külaliste parim oli Tyrone Kent 28 punkti ja 10 lauapalliga.
Sisuliselt puhkepäeva said Scott Machado, Gregor Arbet, Armands Škele, Rolands Freimanis ja Frank Elegar. Osad neist mängisid vaid mõne minuti mängulõpus, kuna osad mehed langesid kalevlastel vigadega pingile.
Negatiivse poole peale tuleb kanda vaid soomlaste agressiivse kaitse vastu tehtud 25 pallikaotust.
Meeskonna peatreener oli võiduga ilmselgelt rahul aga negatiivse poole peale pani suure pallikaotuste arvu. „Eks soomlased surusid ka omajagu aga viimasel veerandil teha 9 pallikaotust on ilmselgelt palju. Samas, kui mitme põhimängijata mängides võita Soome meistrit suurema probleemideta, pole nagu paha,“ lisas Varrak.
Järgmise mängu peab Kalev/Cramo pühapäeval, kui Tondiraba Jäähallis kohtutakse Krasnojarski Jenissei meeskonnaga. VTB Ühisliiga kohtumine algab kell 17.