Armands Škele: Tunnen ennast märksa paremini.26-10-2012

Enam kui kolm kuud ei õnnestunud ühelgi Eesti väljaandel saada intervjuud BC Kalev/Cramo korvpalluri , kes juuli algul sattus kolmandat korda meningiidiga haiglasse lõikuslauale. Delfiga soostus Šķēle lõpuks rääkima, intervjuu sai tehtud Riia kesklinna lähistel asuvas jõusaalis.

Juulis kuulsime ootamatult, et sinuga juhtus miskit halba Läti koondise treeninglaagris. Ole hea räägi, mis täpsemalt juhtus?

„Alustasin juulis treeninguid Läti koondisega. Mõne inimese sõnul olin paremas vormis kui kunagi varem. Treenisin enne seda omal algatusel kuu aega Ukrainas. Olime vist koondisega umbes nädala treeninud kui hakkasin tundma peavalusid. Ja siis ühel korral peale treeningut külma veega basseinis olles tundsin järsku hingamisraskusi ning mind viidi haiglasse. Diagnoosiks taaskord meningiit. Viibisin haiglas kokku kolm nädalat. Mulle tehti sarnane operatsioon, mis eelmisel korral. Peahaav lõigati samast kohast lahti, nüüd on see vaid veidi pikem. Usun, et nüüd pandi haigusele pidur peale. Doktori sõnul esines eelmisel korral väike probleem, mida nad ei suutnud lahendada. Seekord läheneti lõikusele teisiti ja ma tunnen, et paranemisel on vahe sees. Tunnen end märksa paremini,“ rääkis jõusaalis korralike raskustega rassinud Šķēle.

VAATA VIDEOT ARMANDS SKELEGA

Artikkel ja Pilt Delfi.ee’st

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.