Alexela KML-is alistati Tyco Rapla 81:5006-03-2014

moldoveanu_yksi

Kalev/Cramo alustas mängu hästi, juhtides juba avaveerandi lõpuks 19:7. Teisel veerandil suutis koduväljakul mänginud Kalev/Cramo edu veelgi suurendada ja juhtis poolajaks 43:21. Kolmandal veerandil andis Kalev mõnevõrra järele ja Rapla pääses korraks 13 puntki kaugusele. Rohkemaks külalismeeskonnal aga jaksu polnud. Neljanda veerandiga suurendas Kalev oma vahe taas „ soliidseks“ ja võitis mängu 81:50.
Topeltvõiduna kirja läinud mängus said käe valgeks kõik Kalevil väljakul käinud mängijad. Suurimad punktitoojad olid Vlad Moldoveanu 17, Kristjan Makke 12, Kristjan Kitsing 11 ja Devin Gibson 10 puntkiga. Tyco Rapla poolel keegi kahekohalist punktisummat ei visanud, resultatiivseim oli Kristjan Voolaid 9 punktiga.
Järgmiseks võtab Kalev/Cramo ette pika teekonna Siberisse, Krasnoyarski, kus pühapäeval kohtutakse Enisey meeskonnaga. Järgmise mängu koduses meistriliigas peab Kalev/Cramo järgmisel kolmapäeval, 12. märtsil Kalevi spordihallis KK Pärnu meeskonnaga. Mängu algus kell 19.00.