Alar Varrak: Pettumus on kõva. Arvasin, et suudame täna võita26-11-2012

Print

Aivar Kuusmaaga koostöö lõpetamise järel täna esimest mängu Kalev/Cramo peatreeneri kohuseid täitnud Alar Varrak oli ühepunktilise kaotuse järel löödud olekuga. “Pettumus on kõva. Duširuumis oli ka meestel pärast mängu mast maas. Arvasin, et suudame võita, aga ei õnnestunud,” märkis Varrak Delfile.

“Tahtsime näha täna eelkõige kolme asja: kiiremat mängu, palli söötmist rohkem korvi alla ja maa-ala edukat murdmist. Kahe elemendiga saime päris tublist hakkama, aga maa-ala kaitse lõi meid järjekordselt rivist välja,” tõdes Varrak.

“Kuni vastaste maa-ala kaitseni olime selgelt paremad. Mäng oli suhteliselt vaba ja ladus, initsiatiiv meie käes, saime kümnega ette. Teisel poolajal jäime lauavõitluses kõvasti alla, see sai ka saatuslikuks. Vahe oli koguni 15 lauapalli. Üle pika aja taas mänginud Bamba oli küll tubli, kuid on näha, et mängupraktikat napib. Ning vastaste pisike Hughes tegi supermängu. Lõpus läks ta juba nii hoogu, et pidime teda trappima ning Pieno võidukorvi juures õnnestus tal üks pikk korvi all ikkagi üles leida,” lisas Varrak pettunult.

Pikalt põdeda ei saa, juba homme kohtub Kalev/Cramo Balti liiga mängus Kaunase LSU/Baltaiga.

artikkel Delfist

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.