Aivar Kuusmaa ja Kalev/Cramo teed läksid lahku!24-11-2012

DSC_0008h

BC Kalev/Cramo andis peale tänast juhatuse koosolekut teada, et poolte kokkuleppel meeskonna senise juhendaja Aivar Kuusmaaga edasi ei minda.

Meeskonna peatreenerina jätkab senine abitreener Alar Varrak, tema kõrval ka seni abitreener olnud Martin Müürsepp. Klubijuhid kaaluvad aga ka võimalusi värvata uus peatreener välismaalt.

Klubi president Ivar Valdmaa ütles täna pärast lõunal toimunud juhatuse koosolekut Delfile, kus kohal viibis ka Kuusmaa, et mängijate ja peatreeneri suhted olid muutunud sellisteks, et treenerivahetus oli möödapääsmatu.

Aivar Kuusmaale sai pärast kesist hooaja algust Kalevi peatreenerina lõplikult saatuslikuks neljapäevane 26-punktiline kaotus Rakvere Tarvasele. Juba enne oli klubi juhtkond esitanud talle ultimaatumi, et tal on meeskonna mängu parandamiseks kuu aega.

45-aastane Kuusmaa asus Kalev/Cramot juhendama 2010. aastal. Nii 2011. kui ka 2012. aastal võitis meeskond Eesti meistritiitli.

Meeskond kogunes treeningule koos uue peatreeneriga juba täna. Võeti kasutusele mõned uued liikumised, vaadati üle erinevad kaitse formatsioonid ning pöörati suurt tähelepanu ka maa-ala murdmisele. Seda kõike selleks, et eelseisvast Leedu turneelt koju naasta võitudega.

Alar Varrak annab pressile esimesed intervjuud homme, pärast hommikust treeningut, kell 11.15.

  1. mõned uued liikumised tulid juba täna? Abitreeneril on varuks mõned uued liikumised kohe võtta kui peaks peatreener saama vallandatud? Kus ja millal ma seda küll enne näinud olen? Deja Vu? kas osalisi ei võiks ühes samas kinos vahetada? kahju, et sedasi..
    Edu Aivarile

  2. võib-olla neid liikumisi oli ka eelmisele treenerile pakutud, aga see pole pidanud vajalikuks kasutada? miks kohe vandenõud näha, asjad olid halvad ka kaugemalt vaadates.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.