Aasta lõppes võiduga30-12-2016

tollefsen-ja-co

BC Kalev/Cramo lõpetas eduka 2016.aasta võidukalt, kui aasta viimases kohtumises alistati Jüri Spordihoones TTÜ 89:84 (55:51). Demonte Harper ja Mark Tollefsen viskasid 18 punkti (Harperilt ka 9 korvisöötu), Erik Keedus lisas 15 punkti ja 8 lauda, Cedric Simmons 13 ja Rain Veideman 12 punkti. TTÜ poolel panustasid enim Sten Olmre – 22 – ja Toomas Raadik – 21 punkti. Raadik tabas kõik neli kaugviset ja kogu TTÜ meeskond 12/26.
Viimaste nädalate kurnav mängugraafik (tegu oli Kalevi jaoks üheksanda mänguga detsembris) andis parasjagu tunda – nii kogus TTÜ juba avaveerandiga 29 punkti (viis kaugviset) ja juhtis teise veerandaja kolmandal minutil 39:30. Siiski lõpetas Kalev avapoolaja 13:2 spurdiga. Sama kordus mängu lõpus, mil viigiseisult 79:79 pani Kalev kogemused maksma, tehes 10:2 spurdi.
Kalev/Cramol on nüüd 18 mängust 15 võitu, mis annab (võiduprotsendi arvestuses) Alexela Korvpalli Meistriliigas aastavahetuse seisuga teise koha.
Kogu 2016.aasta jooksul pidas Kalev/Cramo 63 mängu, millest võitis 37 – neist olulisimad mõistagi Meistriliiga finaalseerias ja karikafinaalis.
Klubi tänab fänne toetuse eest ja soovib kõigile vahvat ning sportlikku aastavahetust. Uus aasta algab Kalev/Cramo jaoks kahe põhimõttelist tähtsust omava lahinguga – 5.jaanuaril võõrsil Riia VEFi ja kaks päeva hiljem kodus Tartu Ülikooli vastu.