07/08 09/10
08/09 10/11
BC Kalev/Cramo
Vaata kõiki uudiseid

Howard Frier koolitab noori korvpallureid (55)
BC Kalev/Cramo koostöös BC Kalevi korvpallikooliga korraldab juba teist suve korvpallihuvilistele lastele linnalaagri. Treenerina on laagrisse kaasatud endine BC Kalevi tippmängija Howard Frier.

Laagri korraldamine oli nii klubi kui Howard Frieri ühine eesmärk. Ühelt poolt Frieri soov töötada lastega ning teiselt poolt klubi huvi pakkuda lastele suvist kasulikku ajaveetmist korvpalli näol.

"Eelmisel aastal toimunud esimese laagri järel saime väga positiivse tagasiside, seetõttu üritame suvise lastelaagri traditsiooniks kujundada," sõnas klubi esindaja Gerly Kostla.

Seekord on vanusegrupid jaotatud kaheks, nooremate laste laager lõppes täna, vanemate (13-16.a) laste laager toimub järgmisel nädalal. Sinna oodatakse kõiki huvilisi.

Howard Frieri: "BC Kalevi laager on eelkõige mõeldud korvpallihuvilistele noortele, kes võib olla veel ei ole noortekoondiste vaateväljas. Laager annab võimaluse töötada ja harjutada lastel oma individaalsete oskuste kallal. Eestis tehakse küll paljudes klubides oma laagreid, kuid Kalevi laagris on võimalik kõigil kaasa lüüa ning nagu juba mainisin, pöörata tähelepanu eelkõige oma indiviaduaalsete oskuste lihvimisele. Mulle väga meeldis esimene grupp, ootan huviga järgmist nädalat, mil töötame juba pisut vanemate lastega."

DELFI SPORT
Kommenteeri | Loe kommentaare (55)
 
Pronksmedal Kalevile (108)
BC Kalev/Cramo jaoks on taas järjekordne hooaeg läbi saanud. G4S korvpalli meistriliigas kohtuti pronksimängus TTÜ korvpalliklubiga. Avakohtumise võitis Kalev kodus tulemusega 89-82.
Ilma Charron Fisheri, Josh Akognoni ja Marko Riisita mänginud Kalevi resultatiivseim oli koguni 39 punkti toonud Rait Keerles.

Teises kohtumises oli Kalev taas TTÜst üle. Võit ja pronksmedal tuli numbritega 83-66. Charron Fisher viskas 23 punkti ja sai kätte 13 lauapalli. Gregor Arbet tõi 20 silma ja 12 lauapalli.
Kommenteeri | Loe kommentaare (108)
 
Finaali pääses Rock (140)
Korvpalli meistriliiga finaali uks jäi BC Kalev/Cramo jaoks tänavu suletuks. Viiendas poolfinaalkohtumises alistas TÜ/Rock kodus Kalevi tulemusega 98-59.

Kalev kohtub pronksmängus TTÜ korvpalliklubiga.G4S Meistriliiga neljandas poolfinaalkohtumises kaotas Kalev kodus TÜ/Rockile tulemusega 63-68. Seeria on nüüd 2-2 viigis, otsustav kohtumine toimub neljapäeval Tartus.

Kalevi kasuks tõi 17 punkti Gert Dorbek ja 12 Charron Fisher. Vastaste poolel viskas Todd Abernethy 21 ja Tanel Tein 16 silma.

Kolmandas kohtumises tegi BC Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak omale hea sünnipäevakingituse, kui tüüris meeskonna teistkordselt võõrsil TÜ/Rocki vastu võidusadamasse. Kolme võiduni peetavat seeriat asus nüüd suhtega 2:1 juhtima Kalev.

Tulemusega 68-61 lõppenud mängu võitjate tulemuslikum oli Charron Fisher 25 punktiga. Rait Keerles tõi 14 ja Tanel Sokk 11 silma. Vastaste poolel viskas taas parimana Tanel Tein 16 punkti ja andis 4 resultatiivset söötu.

Esimeses poolfinaalmängus alistas Kalev võõrsil TÜ/Rocki tulemusega 67-63.

Ilma Josh Akognonita mänginud Kalevi resultatiivseim oli 20-punktiga Charron Fisher. Vastaste parim oli samuti 20 silma toonud Tanel Tein.

Teises mängus jäi BC Kalev/Cramo kodusaalis alla TÜ/Rockile tulemusega 70-76.

Mõlema võistkonna resultatiivseimad olid sarnaselt esimesele mängule - kalevlaste poolelt Charron Fisher (21 punkti ja 10 lauapalli) ning vastaste koosseisus Tanel Tein 15 silmaga.
Kommenteeri | Loe kommentaare (140)
 
Kalev kindlalt poolfinaali (38)
BC Kalev/Cramo võitis kõik kolm kohtumist Valga/CKE Inkasso vastu ning liigub edasi poolfinaali, kus vastaseks TÜ/Rock.

Viimases kohtumises tõid Kalevi kasuks Josh Akognon 24 ja Charron Fisher 22 punkti.

Teises kohtumses alistati Valga võõrsil kindlalt 85:64. Kalevlaste kasuks tõid 18-punkti Charron Fisher ja Josh Akognon.

Avakohtumise võitis Kalev kodus tulemusega 80:77.
Kommenteeri | Loe kommentaare (38)
 
EYBL Tallinnas (10)
Tallinnas toimus nädalavahetusel EYBLi U17 kolmas etapp. BC Kalevi poisid sai turniirilt kaks võitu ja kolm kaotust.

Turniiri algus ei tõotanud head. Võistkonna üks liidritest Kristo Mangelsoo vigastas esimese mängu teisel veerandajal hüppeliigest ja seetõttu järgnevates kohtumistes ta kaasa teha ei saanud. Kui enne võistlusi oli juba teada, et ka Mihkel Schleicherit vaevab jalavigastus, mis ei lubanud tal täie koormusega mängida, siis suutsid poisid võtta sellest turniirist peaaegu maksimumi.

Võit saadi üle Lahti YMCA (Soome) ja BC Aadmiralteiskaja (Venemaa). BS Kaunasega (Leedu) mängiti tasavägiselt esimestest minutitest peale, kuid paraku tuli vastu võtta viie punktiline kaotus. Poolakataga suudeti esimene poolaeg mängida kui võrdne võrdsega, kuid lätlased jagasid eestlastega maad kiirelt ära. Kalevlaste parimaks mängijaks tunnistati Lauri Adrian Talv. Turniiri võitis T. Soku KK täiseduga.

BC Kalevi noored lõpetasid hooaja kaheksa võidu ja seitsme kaotusega, superfinaali pääsesid poolakad.

Tallinnas toimunud etapi tulemused siin (pdf).
Kommenteeri | Loe kommentaare (10)
 
Viimased arutelud foorumis
BC Valga-Valka/Maks&Moorits, BK...
Hooaja üldarutelu
Eesti korvpalli tulevik/lootused
Tartu Rock
KML 16/17

Viimased artiklid kodulehel
Howard Frier koolitab noori korvpal...
Pronksmedal Kalevile
Finaali pääses Rock
Kalev kindlalt poolfinaali
EYBL Tallinnas

Reklaam Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo, Saku Suurhall, Paldiski mnt 104B -