07/08 09/10
08/09 10/11
BC Kalev/Cramo
Vaata kõiki uudiseid

KALEV VÕITIS MEISTRITIITLI! (103)
Peale kahte Tartu Rocki valitsemisaastat on meistritiitel taas Tallinna tagasi võideldud! SEB Korvpalli meistriliigas alistas tulises kuuendas finaalmängus kodusaali toetavate seinte vahel BC Kalev/Cramo igipõlise rivaali TÜ Rocki tulemusega 68:65.

Kohtumises, kus tartlased olid selg vastu seina ning võidust teist väljapääsu polnud, võisid avaveerandaja tulemusega rahule jääda, mis lõppes nende kasuks 24:18. Teisel veerandajal püsis Rock veel ees, kuid Kalevi 12:0 vahespurdi järel õnnestus kodumeeskonnal juhtima minna ja võita poolaeg 39:34.

Puhkepausilt tulles suutis Rock vahe tasa teha ning jätkus tasavägine heitlus. Viimast veerandaega alustasid tartlased nelja punktilises eduseisus, kuid Kalevi uus, 13:0 spurt nullis sellegi pingutuse ja asuti kodupubliku ees juhtima juba 61:52. Halvas seisus tartlastel ei jäänud muud üle kui viimased trumbid tagataskust lauale laduda - 13:3 vahespurt tõi Rocki tagasi mängu ning juhiti punktiga.

Tartlaste järgmisel rünnakul tehtud viga andis palli Kalevile ning korvi alt tabas raske viske Gregor Arbet. Ebaõnnestus Rocki järgminegi rünnak, kui eksiti lähiviskel, mille järel lauas peremehetses Nate Fox, kellele kiirelt tehti viga. Peale vabaviskeid juhtis Kalev kolme silmaga ning tehnilise vea tõttu oli veel küljeaut. Paraku efektne lõpp ei õnnestunud ja pall veeres otsajoona taha, mis andis Rockile veel õhkõrna võimaluse mängu lisaajale viia, kuna mängida jäi 0.2 sekundit. Tartlaste vise teed korvini ei leidnud ning peale kahte aastat on BC Kalev/Cramo taas eesti meister!

Finaalseeria väärtuslikumaks mängijaks (MVP-ks) valiti Kristjan Kangur, kes selles kohtumises tõi 12 punkti. Nate Fox viskas 11 ja Kevin Lyde 10 silma.
Kommenteeri | Loe kommentaare (103)
 
Kuues lahing esmaspäeval - kas Kalev tuleb meistriks? (21)
SEB Korvpalli meistriliiga finaalseeria viiendas mängus sai BC Kalev/Cramo eile õhtul Tartus sealse Rocki üle 60:69 võidu ja on vaid võidu kaugusel meistritiitlist.

Kohtumise võtmemängija oli John Linehan, kes tõi meeskonna kasuks 24 punkti, 7 vahetlõiget ja 5 resultatiivset söötu. Kristjan Kangur viskas 13 ja Nate Fox 12 silma. Viimase arvele jäi ka 10 lauapalli. Rockile tõi 13 punkti Georgi Tsintsadze ja 11 Janar Talts.

Meeskondlikult oli Rock parem lauapallivõitluses - Kalevi 33 vastu võeti 52 lauapalli. Samas patustati 13 pallikaotusega rohkem, kui külalised tegid.

Finaalseeriat asus nüüd 3:2 juhtima Kalev. Kas meistritiitel tuleb tagasi Tallinna saame näha juba eesoleval esmaspäeval, kui peetakse Saku Suurhallis seeria kuues kohtumine. Rocki võidu puhul toimub viimane mäng Tartus.

Piletid küljesektorisse 107 on müügil Piletilevi müügipunktides. Ülejäänud pääsmed saadaval kohapealt hinnaga 150.- ja 75.-

Ole kohal omasid toetamas!

Mängu arutelu käib endisel ka meie foorumis
Kommenteeri | Loe kommentaare (21)
 
Rock viigistas seisu (69)
SEB Korvpalli meistriliiga neljanda finaalseeria mängu võitis Tallinnas TÜ Rock tulemusega 49:74.

Kalevi poolel tõi John Linehan 11 punkti. Rocki poolelt viskas Viktor Sanikidze 22 ja Georgi Tsintsadze 20 silma.

Viies kohtumine toimub 29. mail Tartus.

---

Viimases mängus alistas BC Kalev/Cramo koduseinte vahel tartlased tulemusega 75:70 ja asus seeriat juhtima 2:1

Ühe punktiga poolaja kaotanud Rock võitis puhkepausilt tulles kolmanda veerandaja 19:11, kuid jäi viimasel kindlalt Kalevile alla 24:12.

Võitjate kasuks tõid 17 punkti kaks mängijat - 21 minutit mänginud ja lisaks 13 lauapalli saanud Kevin Lyde ning olulisi kaugviskeid tabanud Gregor Arbet.

Rocki poolelt tõi Viktor Sanikidze 19 ja Georgi Tsintsadze 16 silma.

Esimese mängu Tartus võitis kodumeeskond Rock 82:78 ning teise lisaajal Kalev tulemusega 74:84.

Sel hooajal on meeskonnad omavahel Suurhallis kohtunud viiel korral. Võitudesuhe on nüüd 3:3 viigis.

4. finaalmängu piletid müügil Piletilevi müügipunktides ning kohapeal hinnaga 150.- ja 75.-
Online statistikat mängudest näeb basket.ee-st ning kuulata saab Vikerraadio eetrist.

Arutelu meie foorumis käib endiselt siin.
Kommenteeri | Loe kommentaare (69)
 
Kalev - Rock 1:1 (54)
SEB Korvpalli meistriliiga sai jälle ühe põneva mängu poolest rikkamaks. Teise lahingu Tartus võitis BC Kalev/Cramo lisaajal tulemusega 74:84.

Poolaja 26:43 kaotanud Kalev tegi kolmandal ja neljandal veerandajal vahe tagasi ning lõpusekunditel Kevin Lyde poolt tabatud vabavise viis võistkonnad lisajale, mille võitis kümne silmaga Kalev.

Võitjate resultatiivseim oli 16 punktiga John Linehan. Normaalaja lõpus Kalevi mängu tagasi vedanud Nate Foxi arvele märgiti 15 silma.

Järgmine kohtumine on sel neljapäeval Tallinnas, Saku Suurhallis!

---

Esimene kohtumine toimus Tartus, kus väljus võitjana kodumeeskond tulemusega 82:78.

Avaveerandaja võitis Rock 25:14 ning suurendas poolajaks vahet veelgi, mis võideti 50:34. Puhkepausilt tulles sai Kalev oma mängu vedama ning kolmas veerand võideti 13-punktiga, ent tulistel lõpuminutitel suudis Rock võidu välja võidelda tänu tabavatele vabavisetele. Esimene finaalmäng Rockile 82:78.

3. ja 4. finaalmänguks on ka eelmüügis sektori 107 kohad, mille pileteid saab soetada Piletilevist, kus hinnad on samad. Teleülekande mängudest teeb TV14.

Mängu arutelu ka meie foorumis
Kommenteeri | Loe kommentaare (54)
 
Kalev kindlalt finaali (81)
Kolmandas meistriliiga poolfinaalmängus alistas Kalev külla tulnud TTÜ tulemusega 89:78 ja pääses puhaste paberitega edasi finaali, kus vastaseks ei keegi muu kui TÜ Rock.

Teises poolfinaalis võitis Kalev võõrsil TTÜ suurelt 63:106 ja asus poolfinaalseeriat juhtima 2:0.

Kalevil said silma pähe kõik platsil käinud mängijad. Neist parimana tõi Kristjan Kangur 16 punkti. Gregor Arbeti ja Josh Pace arvele jäi 13 silma.


Esimene kohtumine BC Kalev/Cramo ja TTÜ KK vahel lõppes kalevlaste 105:84 võiduga.

Võitjate parimana tõi Rait Keerles 19 punkti. Josh Pace viskas 17 ja John Linehan 15 silma.

TTÜ poolelt tõi Kristo Orula 17 ja Joosep Pokla 15 punkti.

Kolmas kohtumine toimub esmaspäeval, 11. mail taas Suurhallis. Piletid kohapealt!
Kommenteeri | Loe kommentaare (81)
 
Viimased arutelud foorumis
BC Valga-Valka/Maks&Moorits, BK...
Hooaja üldarutelu
Eesti korvpalli tulevik/lootused
Tartu Rock
KML 16/17

Viimased artiklid kodulehel
KALEV VÕITIS MEISTRITIITLI!
Kuues lahing esmaspäeval - kas Kale...
Rock viigistas seisu
Kalev - Rock 1:1
Kalev kindlalt finaali

Reklaam Korvpalliklubi BC Kalev/Cramo, Saku Suurhall, Paldiski mnt 104B -