Vaata kõiki uudiseid

Kalev ei pikenda lepingut Veselin Maticiga (25)
BC Kalev/Cramo juhatus otsustas tänasel koosolekul mitte pikendada lepingut viimasel kahel aastal peatreener olnud Veselin Maticiga.

"Matici jaoks sai aeg Kalevis läbi," ütles klubi president Ivar Valdmaa otsust kommenteerides. "Täname peatreenerit tehtud töö eest."

Matici juhendatava meeskond jõudis viimasel hooajal välja mängima Euroopa tugevuselt teise korvpallisarja ULEB CUP'ile. "Tänud treenerile selle eest," lisas Valdmaa. "Samas jäi mõru maitse suhu finaalis Tartu Rockile alla jäämisest."

Klubi juhatus leidis otsust põhjendades, et meeskonnal on vaja värsket hingamist. "Uue peatreeneri kandidaadiga läbirääkimised jätkuvad alanud nädalal," lisas Valdmaa. "Loodame kokkuleppele saada võimalikult kiiresti, et seejärel meeskonna komplekteerimisega edasi liikuda."

Klubi juhatus tahab, et meeskonnas jätkaks ka järgmisel hooajal tuumikusse kuuluvad Eesti mängijad. "Läbirääkimised meeste jätkamise osas käivad," lisas Valdmaa.

Lisaks edukale osalemisel ULEB CUP'il ja Balti liigas on BC Kalev/Cramo kindlaks eesmärgiks järgmisel aastal Eesti meistritiitel Tallinnasse tagasi tuua.
Kommenteeri | Loe kommentaare (25)

Rocki lõpuspurt lõpetas seeria (39)
Tänavune Eesti korvpalli meistritiitel jäi Tartusse, kui neljandas finaalkohtumises suutis TÜ/Rock välja tulla 19-punktilisest kaotusseisust - tehes viimase kuue minuti jooksul 24-0 spurdi ja võites Kalevit tulemusega 64:59.

Võitjate kasuks tõi finaalseeria väärtuslikuimaks mängijaks valitud Brian Cusworth 19 silma ja võttis 11 lauapalli. Tanel Tein viskas 14 punkti, sai 6 lauapalli, tegi neli vaheltlõiget ja andis samapalju resultatiivseid sööte.

Kalevile tõi kahekohalise arvu punkte vaid Edward Scott (16). Kristjan Kangur viskas üheksa ja Gregor Arbet 8 silma.